Jeugdraad

Nieuwland heeft een overkoepelend orgaan van de jeugdverenigingen, de Christelijke Jeugdraad, die zich speciaal bezig houdt met activiteiten voor de jeugd. De leden zijn:
 
Voorzitter  
Pieter Benschop pieterbenschop5@gmail.com
 
Jongens- en meisjesclub
‘Het Mosterdzaadje’
 
Carina Kok carina_hijkoop@hotmail.com
Chantal Uittenbogaard zuidam102@hotmail.com
Lilian Treuren lilianvanos@hotmail.com
   
Mart Jan Anker martjananker@hotmail.com
Hans Boom hansboom1986@hotmail.com
Leonard de Groot leonarddegroot89@gmail.com
 
Tienerclub ‘Benjamin’
 
Mirjam Baars mirjambaars80@gmail.com
Miranda Buyserd mirandahijkoop@hotmail.com
Arjan de Jong arjan_en_annette@zonnet.nl
Ruben Heikoop rubenheikoop@hotmail.com
Willeke Baars willeke.baars@live.nl
 
Jeugdvereniging ‘Maranatha’
 
Barbara van der Ham tb.ham@hotmail.com
Wilco Huiting wilcohuiting@gmail.com
Wilbert Geuze wilbertgeuze88@gmail.com                                 
terug

Agenda

Kerkdienst

04 okt 2020 om 09.30 uur

Kerkdienst

04 okt 2020 om 18.30 uur

Kerkenraadsverkiezing

08 okt 2020 om 20:00 uur

Kerkdienst

11 okt 2020 om 09.30 uur

Reserveer een plaats

Reserveer hier een zitplaats voor de kerkdienst.
Kijk voor meer informatie op de pagina Kerk in coronatijd.

Collecte

Digitaal uw gift geven doet u via Kerk in coronatijd.