Jeugdraad

Nieuwland heeft een overkoepelend orgaan van de jeugdverenigingen, de Christelijke Jeugdraad, die zich speciaal bezig houdt met activiteiten voor de jeugd. De leden zijn:
 
Voorzitter  
Martine de Jong martinedejongbaars@live.nl
   
Contactpersoon kerkenraad en jeugdraad  
Sam Wisse samwisse27@hotmail.com
 
Jongens- en meisjesclub
‘Het Mosterdzaadje’
 
Meisjesclub 1  
Marijke Geuze Marijke_Sterk@hotmail.com
Cecilia het Lam ceciliatreuren@hotmail.com
   
Meisjesclub 2  
Carina Kok carina_hijkoop@hotmail.com
Chantal Uittenbogaard zuidam102@hotmail.com
Lilian Treuren lilianvanos@hotmail.com
   
Jongensclub 1  
Pieter Alderliesten pieter-92@hotmail.com
Matthijs Huiting matthijshuiting@gmail.com
   
Jongenclub 2  
Rik Zijderveld rik_zijderveld@hotmail.com
Hans Boom hansboom1986@hotmail.com
 
Tienerclub ‘Benjamin’
 
Lydia van Beuzekom ljbaars1@gmail.com
Miranda Buyserd mirandahijkoop@hotmail.com
Johannes 't Lam johanneshetlam92@hotmail.com
Ruben Heikoop rubenheikoop@hotmail.com
Willeke Baars willeke.baars@live.nl
 
Jeugdvereniging ‘Maranatha’
 
Mart-Jan Anker martjananker@hotmail.com
Wim Haag wimhaag@hotmail.com
Esther Wisse evanderham21@hotmail.com                    

 
terug

Agenda

Kerkdienst

zo 03 jul 2022 om 09:30

Koffie drinken na de dienst

zo 03 jul 2022 om 11:00

Kerkdienst

zo 03 jul 2022 om 18:30

Kerkdienst

zo 10 jul 2022 om 09:30

Reserveer een plaats

Reserveer hier een zitplaats voor de kerkdienst.
Kijk voor meer informatie op de pagina Kerk in coronatijd.

Collecte

Digitaal uw gift geven doet u via Kerk in coronatijd.